WWE SuperCard

WWE SuperCard dla Android

Karcianka dla fanów wrestlingu

Kolekcjonerskie gry karciane od zawsze cieszą się dużą popularnością wśród gier mobilnych. Dołącza do nich WWE wraz z niezwykle uzależniającą, choć mocno powtarzalną grą WWE SuperCard. 

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Uzależniająca rozgrywka
  • Karty ze sławnymi zawodnikami
  • Proste sterowanie
  • Brak reklam wewnątrz gry

Wady

  • Tryb King of the Ring trwa zbyt długo
  • Brak trybu multiplayer
  • Sieć może się zacinać

Dobry
7

Kolekcjonerskie gry karciane od zawsze cieszą się dużą popularnością wśród gier mobilnych. Dołącza do nich WWE wraz z niezwykle uzależniającą, choć mocno powtarzalną grą WWE SuperCard. 

Wejdź na ring

Nie spodziewałem się, że mogę się tak bardzo uzależnić od WWE SuperCard. Oprócz krótkiego okresu licealnej fascynacji karciankami Magic: The Gathering i Pokemon, z reguły raczej stroniłem od wszelkiego rodzaju gier karcianych. Możecie sobie łatwo wyobrazić moje zaskoczenie, kiedy złapałem się na ciągłym rozgrywaniu walki za walką.

WWE SuperCard to prosta strategia, w której zbierasz talię zapaśników, aby zmierzyć się z taliami innych graczy. Właściwie to nie grasz przeciwko konkretnej osobie, twoim rywalem jest sztuczna inteligencja i jej talia.

WWE SuperCard posiada dwa tryby gry: Exhibition i King of the Ring. W pierwszym z nich wybierasz swoich przeciwników i stawiasz im czoła w trakcie zwykłej walki. Podczas wyboru oponenta możesz kierować się historią jego zwycięstw i porażek, do której masz wgląd. W trybie tym nie jesteś karany za przegraną z kimś, kto miał kiepskie wyniki, ani nagradzany, jeśli zwyciężysz z kimś, kto ma bogatą historię wygranych. Na koniec każdego starcia wybierasz z talli karty (dwie jeśli wygrałeś, jedną jeśli przegrałeś).

W trybie King of the Ring bierzesz udział w turnieju, który trwa przynajmniej 48 godzin. Twoi zawodnicy walczą w minimum 45 starciach, które odbywają się co 50 minut. To dość wyczerpujący system, jednak karty, które dzięki niemu możesz wygrać, sprawiają, że to gra warta świeczki. Podczas turnieju w WWE SuperCard musisz pamiętać, aby zmieniać odpowiednio zawodników oraz uzupełniać ich siły.

W WWE SuperCard istnieje kilka różnych kategorii kart przedstawionych za pomocą kolorów. Od niezbyt interesujących „rzadkich” kart, aż po super-potężne „legendarne”. W początkowych fazach rozgrywki najczęściej będziesz zdobywać karty „rzadkie”, ale kiedy wygrasz już nieco gier, to zaczniesz zdobywać coraz lepsze karty. 

Gra liczb

WWE SuperCard opiera się na starciach. Każde z nich składa się z trzech rund: solo, tag team i albo diva, albo kolejny solo match. Musisz zdecydować, jakiego zawodnika chcesz w danej walce wystawić, bazując na ich atrybutach. Każdy wrestler posiada cztery reprezentowane liczbami atrybuty: Moc, Szybkość, Wytrzymałość i Charyzmę. Zawodnik o większej liczbie tych konkretnych cech wygrywa. Proste.

Przykładowo dowiadujesz się, że runda zostanie rozegrana w oparciu o Charyzmę. Musisz więc wybrać spośród swoich kart (zlokalizowanych na dole ekranu) zawodnika, który ma największą Charyzmę. Powiedzmy, że wybieram Rock'a, który ma 119 punktów Charyzmy, a mój przeciwnik wybiera Daniela Bryan'a, którego Charyzma wynosi 111 punktów. W teorii mój wrestler zwycięża.

Istnieje również dodatkowa karta, którą można użyć podczas starcia, aby podnieść lub obniżyć dane atrybuty. Generalnie strategia w WWE SuperCard nie jest specjalnie skomplikowana i jeżeli tylko zwracasz uwagę na liczby przy atrybutach, czeka cię więcej wygranych niż przegranych starć.  

Właściwie to karty walczą

Grafika w WWE SuperCard jest dość prosta, ale stara się pozostać wierna klimatowi wrestlingu. Każda karta posiada zdjęcia lub – czasem dość kiepski – rysunek zawodnika WWE. Zdjęcia i rysunki nie są animowane i właściwie pełnią głównie funkcję dekoracyjną. Niemniej karty zachowują się i ruszają niczym zawodnicy, których podobizny same przedstawiają.

Tak, to właśnie karty wchodzą na ring przy akompaniamencie fajerwerków i dopingującej muzyki, i walczą ze sobą nawzajem. Muzyka w WWE SuperCard się nie wyróżnia, starcia są niezbyt długie, ale gra jest na tyle wciągająca, że z przyjemnością poświecisz kilka godzin, patrząc, jak karty siłują się na ringu.  

Dobra zabawa na jakiś czas

WWE SuperCard nie jest wybitnie skomplikowaną grą, ani nie powala grafiką, ale zapewnia rozrywkę na przyzwoitym poziomie i z pewnością dostarczy dużo radości zarówno zwykłym graczom, jak i wielkim fanom wrestlingu.

Najczęściej pobierane Strategiczne na android

WWE SuperCard

Download

WWE SuperCard 1.4.0.103062

Opinie użytkowników o WWE SuperCard

Sponsorowany×